Home»Мероприятия»Найбільший призовий фонд та найстарший вейкер – підсумки EQUITY Kyiv Wake Open 2017

Найбільший призовий фонд та найстарший вейкер – підсумки EQUITY Kyiv Wake Open 2017

0
Shares
Pinterest Google+

22-23 липня 2017 року юридична компанія EQUITY та Українська федерація вейкбордингу провела відкритий чемпіонат міста Києва — EQUITY Kyiv Wake Open 2017 — відкриті рейтингові змагання зі статусом першості міста Києва з кабельного та катерного вейкбордингу.

Змагання об’єднали професіоналів та аматорів, віком від 2 до 75 років. Серед учасників були присутні як чемпіони України 2014-2016 років, так і чемпіони Світу з вейкбордингу — наймолодшому з яких було 12 років. Загалом дружня атмосфера змагань об’єднала близько 60 спортсменів та до 500 вболівальників на території Парку Дружби Народів.

EQUITY Kyiv Wake Open 2017 — це  вже не перша проба пера української юридичної компанії EQUITY щодо підтримки та розвитку цього виду спорту, так у 2015 році компанія також підтримувала схожий захід.

Організаторами загалом було заявлено близько 20 категорій спортсменів, серед яких були як юні любителі води, так і дорослі спортсмени — підчас заходу в Україні перший раз було відкрито категорію 70+ років для спортсмена, який приймав участь у змаганнях.

Завдяки підтримці спонсорів призовий фонд даного заходу перетнув межу у $9000, що нині справедливо визнано найбільшим призовим фондом в історії регіональних змагань в Україні.

Previous post

Головна подія літа: Чемпіонат міста Києва з вейкбордингу «EQUITY Kyiv Wake Open 2017»

Next post

Неприятные коллекторы – проблему могут решить

No Comment

Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *